TurkNet’i Beğenmezseniz 30 Gün İçinde Paranızı %100 İade Edelim!

Kampanyalar

Yönetici
Genel Sorumlu
Katılım
27 May 2022
Mesajlar
2
Tepki puanı
0
Puanları
1
turknet-para-iadesi.jpg

TurkNet’e taahhütsüz abone olun, bir ay içinde beğenmezseniz hiçbir şart ve ekstra koşul olmadan aboneliğinizi kolayca sonlandırıp paranızı geri alın!

Sınırsız, taahhütsüz, maksimum hızda TurkNet hizmetini rahat rahat deneyin, bekliyoruz!

TurkNet’i nasıl deneyebilirsiniz?​

Aldığınız hizmetten sonuna kadar memnun kalmanız bizim olmazsa olmazımız. Bu yüzden memnun kalmazsanız TurkNet’i, hizmetinizin aktif hale getirildiği günden itibaren 30 gün içinde, koşulsuz şartsız iptal edebilirsiniz. İptal başvurunuzdan sonra yapmış olduğunuz ödemeleri size 10 gün içinde iade ediyoruz. 30 gün içinde gerçekleşen iptal işlemlerinde Kurulum Hizmeti ücretini de size yansıtmıyoruz. Eğer internet hizmetinize ek olarak telefon hizmeti de aldıysanız, bu 30 gün içerisinde telefon paketi dahilinde (paket aşımları hariç) yapılan ödemeleri de geri iade ediyoruz.

TurkNet’e nasıl abone olabilirsiniz?​

TurkNet’e buradan ya da 0850 288 8081’i arayarak hemen abone olabilirsiniz. Başka bir operatörden geçiş yapıyorsanız, hizmetinizi kapatmadan (TurkNet GigaFiber’e geçiş yapacaksanız detayları buradan öğrenebilirsiniz.) TurkNet’e başvurmanızı öneriyoruz. TurkNet’e geçiş ile ilgili detaylı bilgiyi burada bulabilirsiniz. Evinizde internet olmadan TurkNet’e abone olmak istiyorsanız, bu sayfadan bilgi alabilirsiniz.

Memnun kalmazsanız hizmetinizi nasıl iptal edebilirsiniz?​

Hizmetinizi iptal etmek için birden fazla yöntemimiz var. Yerinizden kalkmadan abonelik başlatabildiğiniz gibi aynı şekilde iptal de edebilirsiniz. İptal yöntemleri için buradan tüm detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ancak unutmayın “Beğenmezseniz Paranız İade” kampanyasından yararlanmak için ilk 30 gün içerisinde iptal talebinizi bize iletmeniz gerekiyor.

Paranızı nasıl iade edeceğiz?​

İlk fatura döneminizin 15 Haziran – 15 Temmuz olduğunu düşünelim. Hizmetinizi kullandınız ve beğenmediniz. Bize 11 Temmuz’da iptal talebini ilettiniz. Ancak, bundan önce ilk faturalarınız çıktı ve ödeme yaptınız. (Ödeme yapmadıysanız faturalarınızı ödemenize gerek yok.)
Biz iptal talebinizi işleme alacağız. İptal işlemi bittikten sonra 15 gün içerisinde, kredi kartıyla veya banka kartı ile ödeme yaptıysanız kartınıza, diğer yöntemlerle ödeme yaptıysanız bize iptal talebinizde bildireceğiniz IBAN numarasına, Özgür İletişim paketi kullanımı ve kullandıysanız Kurulum Hizmeti ile ilgili ödemelerinizi size iade edeceğiz.
Bu kampanya; telefon hizmeti için yaptığınız paket dışı kullanımlarınızı, evinizde iç tesisat dışında kablo çekimi yapıldıysa ekstra yapmış olduğunuz kablolama ücretini, bizden modem aldıysanız onun ücretini kapsamıyor.
 
Üst